Hírek
2012. Július 09. 19:25, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Vihar - Jégeső okozott károkat Abádszalókon, három ember megsérült (VIDEÓ)
Három ember könnyebben megsérült, több épület megrongálódott hétfő délután a heves viharban Abádszalókon, ahol diónyi méretű jég esett – közölte a Jász-Nagykun-Szolnok megyei katasztrófavédelmi szóvivő az MTI-vel.
S. Tóth Anikó elmondta: délután fél ötig csaknem kéttucatnyi riasztás futott be a katasztrófavédelemhez Abádszalókról, ahol több lakóházat és a posta épületét is megrongálta a hatalmas vihar. Számos családi ház tetőszerkezetét megbontotta és ablakait kitörte a hirtelen lezúduló jégeső, a diónyi méretű jégdarabok – tette hozzá a szóvivő. Jelezte: az orkán erejű szél a Tisza-tó partján felborított egy fából készült bódét. Az építmény rádőlt három emberre, akik ennek következtében az elsődleges információk szerint könnyebb sérüléseket szenvedtek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.
2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld
Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország
Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját
