Hírek
2017. Május 25. 09:32, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: mti
Ütött az óra Nagylaknál - Ezer hamis vekkert találtak
Mintegy ezer hamis márkajelzéssel ellátott órát találtak a pénzügyőrök egy autóbuszon Nagylaknál, a százmillió forint értékű szállítmányt lefoglalták - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-t.
Némedi-Varga Éva, a NAV Csongrád megyei Adó- és Vámigazgatóság sajtóreferense közölte, a pénzügyőrök egy román rendszámú, menetrend szerint közlekedő autóbuszt ellenőriztek az M43-as autópálya egyik pihenőhelyén.
Előkerült két utazótáska, amelyeknek egy szenegáli férfi volt a tulajdonosa. A pénzügyőrök a bőröndökben megközelítőleg ezer, világmárkák logójával ellátott karórát találtak. Az illető elmondta, hogy az órákat Görögországban, egy ajándékboltban vásárolta. Az előzetes szakértői vélemény megerősítette, hogy az órák hamisítványok, forgalomba hozatalukhoz a férfi nem rendelkezett a jogtulajdonosok engedélyével - tudatta az alezredes.
A pénzügyőrök a 100 millió forintra becsült szállítmányt lefoglalták, a szenegáli férfi ellen iparjogvédelmi jogok megsértése miatt indult eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 08. 11:00, péntek | Kék hírek
24.hu: iratokat foglalt le az ügyészség az MNB-üggyel összefüggésben az Állami Számvevőszéknél
Házkutatást tartottak és iratokat foglaltak le az ügyészség nyomozói az Állami Számvevőszék (ÁSZ) épületében a Magyar Nemzeti Bankot (MNB) érintő eljárással összefüggésben csütörtökön
2026. Május 03. 14:00, vasárnap | Kék hírek
Letartóztatták a 24.hu főszerkesztőjét megtámadó férfit
2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Kék hírek
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót, aki már meg is kezdte börtönbüntetését - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) szerdán a police.hu oldalon.
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
