Hírek
2019. Szeptember 23. 13:21, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Több mint 10 fokos a hőmérsékletkülönbség az országon belül

Tíz-tizenkét Celsius-fokos hőmérsékletkülönbség is mérhető az ország különböző pontjain - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat hétfőn a Facebook-oldalán.
Azt írták: Borsod-Abaúj-Zemplén és Heves megye egyes részein, a borult, esős tájakon mindössze 11, 12 fok a hőmérséklet, míg a Dunántúl napos területein néhol már 22 fok van.
Eleinte északkeleten, majd késő délutántól, estétől főként az ország délnyugati harmadán lehet eső - tették hozzá.
Az előrejelzés szerint a héten sokszor esős lesz az időjárás, de hidegre nem kell számítani. Néhol 10 fok felett alakulnak a minimumok is, napközben pedig 20, néhol 25 fok körüli maximumokra van kilátás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 15. 08:32, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a Von der Leyen és Zelenszkij páros nagyon komoly károkozásra készül
2025. Június 15. 08:31, vasárnap | Belföld
Gyopáros Alpár: megjelent a falusi templomok felújítását biztosító kormányhatározat
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen
Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között
Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.