Hírek
2018. November 24. 09:38, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Tízkilónyi marihuánát találtak egy férfi kocsijában Röszkénél
Több mint tíz és fél kilónyi marihuánát találtak csütörtök délután a röszkei autópálya-átkelőn egy bosnyák férfi autójában - tette közzé a rendőrség a police.hu oldalon szombat reggel.
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) kábítószer-birtoklás megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást egy bosnyák állampolgár ellen. A férfi autójában a kábítószer-kereső kutya jelzése nyomán 11 csomagban 10 605 gramm zöld növényi törmeléket találtak és foglaltak le - írták.
A helyszíni gyorsteszt szerint a lefoglalt anyag marihuána, amely - a súlya alapján - feltehetően meghaladja a különösen jelentős mennyiség alsó határát, feketepiaci értéke körülbelül 26 millió forint - áll a közleményben.
Az NNI nyomozói a 28 éves férfit őrizetbe vették és kezdeményezték a letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.
2026. Május 08. 10:00, péntek | Belföld
Magyar Péter meghívta Magyarországra Giorgia Melonit
Magyar Péter Rómában találkozott Giorgia Meloni olasz kormányfővel, akit meghívott egy magyarországi látogatásra.
2026. Május 08. 07:09, péntek | Belföld
A kritikák miatt lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
Lemondott igazságügyi miniszteri jelöltségéről Melléthei-Barna Márton, aki ezt Facebook-oldalán jelentette be csütörtökön.
2026. Május 08. 07:04, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is szennyezettek lehetnek
Zala vármegye több településére is szállíthattak osztrák kőbányákból származó azbesztszennyezett zúzalékot, amellyel utakat, bicikliutakat és parkolókat tölthettek fel
