Városlista
2025. augusztus 1, péntek - Boglárka

Hírek

2020. December 04. 18:08, péntek | Belföld
Forrás: mti

Szexshopot rabolt ki egy férfi Nyíregyházán

Szexshopot rabolt ki egy férfi Nyíregyházán

Letartóztatta a Nyíregyházi Járásbíróság pénteken azt a férfit, aki késsel rabolt ki egy szexshopot Nyíregyházán.

Resán Dalma, a Nyíregyházi Törvényszék sajtószóvivője az MTI-hez eljutatott közleményében azt írta, a gyanúsított 2020. november 27-én ment be az erotikus árucikkeket árusító üzletbe, ahol egy tíz centiméter pengehosszúságú késsel a bevételt követelte az eladónőtől.

A megrémült nő odaadta az aznapi ötvenezer forintos bevételt. Közben a férfi a kezében lévő késsel végig követte a nőt, majd az átadott pénzzel együtt kiment a boltból - ismertette a szóvivő.

Resán Dalma megjegyezte, a gyanúsított már több alkalommal volt büntetve lopás miatt.

A végzés a gyanúsított és védőjének fellebbezése miatt nem jogerős.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 01. 08:44, péntek | Belföld

A hétvégén többfelé felhős, záporos, zivataros idő várható

A hétvégén többfelé felhős, záporos, zivataros idő várható, a Dunántúlon lesz hűvösebb és felhősebb, míg a Tiszántúlon és a Dél-Alföldön lesz melegebb, oda inkább csak vasárnap érkezik meg a csapadék

2025. Augusztus 01. 08:43, péntek | Belföld

Orbán Viktor: nagyon nagy az érdeklődés a 3 százalékos lakáshitel iránt

Nagyon nagy az érdeklődés a fix 3 százalékos lakáshitel iránt - mondta a miniszterelnök a Kossuth rádióban pénteken.

2025. Augusztus 01. 08:39, péntek | Belföld

Veszprém és a Bakony-Balaton régió elnyerte az Európa Sportrégiója 2026 címet

Veszprém és a Bakony-Balaton régió elnyerte az Európa Sportrégiója 2026 címet – közölte a pályázatot koordináló Veszprém-Balaton 2023 Zrt. csütörtökön az MTI-vel.

2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Belföld

15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik

A kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy szeptember 1-jétől 15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik