Hírek
2020. Február 07. 18:04, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Száz településen, mintegy háromszáz programmal készülnek a házasság hetére
Száz településen, mintegy háromszáz programmal hívják fel a figyelmet a család, a házasság fontosságára a vasárnap kezdődő házasság hetén - mondta Herjeczki Kornél, a mozgalom országos koordinátora pénteken az M1-en.
Hozzátette: a rendezvénysorozatnak az is célja, hogy segítséget nyújtson, példát állítson a párkapcsolati problémákkal küszködőknek.
Hangsúlyozta: a jó példa nagyon meghatározó lehet, ezért a Bálint-nap hetén számos pár beszél majd őszintén a házasságról. Szerdán Eötvös Loránd Tudományegyetem aulájában közismert párok, Semsei Rudolf üzletember és felesége, Dobay Eszter - a házasság hete idei arcai, Pálúr János orgonaművész és felesége, Pálúr Kornélia, illetve Hamar Donat és Noémi vloggerek beszélnek majd a témáról.
A műsorban elhangzott, hogy a kezdeményezéshez új programokkal a http://hazassaghete.hu/ oldalon lehet csatlakozni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború
Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést
