Városlista
2025. szeptember 15, hétfő - Enikő

Hírek

2019. Március 19. 07:31, kedd | Belföld
Forrás: police.hu

Száguldozott Békéscsaba belvárosában, de lebuktatta a traffipax

Száguldozott Békéscsaba belvárosában, de lebuktatta a traffipax

Jelentősen túllépte a sebességhatárt egy autós, akiről Békéscsaba belvárosában készített felvételt egy traffipax a minap.

A közlekedési balesetek egyik legfőbb oka a gyorshajtás. Aki a megengedettnél gyorsabban hajt, vagy nem az útviszonyokhoz, látási viszonyokhoz igazítja sebességét, kockázatot vállal – hangsúlyozza a rendőrség.

A balesetek és tragédiák csökkentése érdekében az egyenruhások Békés megyében is folyamatosan végeznek sebességellenőrzést. Az egyik készülékkel a rendőrök március 15-én délelőtt Békéscsaba belvárosában, a Berényi úton igyekeztek kiszűrni a forgalomból a szabálytalankodókat. Egy kocsi vezetője a Szarvasi út felől a Kossuth tér irányába megengedett 50 helyett 129 kilométeres sebességgel hajtott.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 15. 07:50, hétfő | Belföld

Megújul a fonyódi kikötő

2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld

Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025

Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.

2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld

Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében

Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.