Hírek
2013. Október 20. 13:32, vasárnap |
Sport
Forrás: MTI
Rally-baleset Városlőd | Válságos állapotban van a raliverseny egyik sérültje
Válságos, továbbra is életveszélyes az állapota annak a férfinak, aki szombaton egy raliversenyen sérült meg - tájékoztatta a veszprémi Csolnoky Ferenc kórház ügyeletes főorvosa az MTI-t vasárnap.
Pintér Csaba elmondta: a mentőhelikopterrel beszállított idős férfi hasi, mellkasi, gerinc és fejsérüléseket szenvedett.
A másik súlyos sérült - ugyancsak egy férfi - állapota egyelőre kielégítő - tette hozzá.
Az ajkai Magyar Imre kórház ügyeletes főorvosa, Horváth Béla az MTI-t vasárnap arról tájékoztatta, hogy az oda szállított betegek állapota - egy súlyos és két könnyű sérültet vittek ide a mentők szombaton - kielégítő, jól vannak.
Szombaton délután Városlődön egy raliversenyen a kordonon kívül álló nézők közé csapódott egy versenyautó, miután a versenypálya szakaszát képező Kossuth utcában eddig ismeretlen okból irányíthatatlanná vált.
Az Ajkai Rendőrkapitányság foglalkozás körében elkövetett veszélyeztetés vétsége elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 15:28, kedd | Sport
Vb-2026 - Haaland, Mbappé és Messi futballtörténeti magasságokban
A világbajnokság hétfői játéknapján egyaránt duplázó Erling Haaland, Kylian Mbappé és Lionel Messi is futballtörténeti magasságokban jár különböző statisztikai mutatókban.
2026. Június 22. 06:49, hétfő | Sport
Vb-2026 - Egyiptom történelmi győzelmet aratott Új-Zéland felett
Az egyiptomi válogatott megszerezte története első győzelmét a labdarúgó-világbajnokságokon, mivel vasárnap a G csoport vancouveri mérkőzésén hátrányból fordítva 3-1-re felülmúlta Új-Zélandot.
