Városlista
2025. július 31, csütörtök - Oszkár

Hírek

2019. Október 20. 12:00, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - fo: police.hu

Padláson termesztette a marihuánát egy szentesi férfi

Padláson termesztette a marihuánát egy szentesi férfi

Padlásán marihuánát előállító szentesi férfi ellen indított eljárást a rendőrség - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnap az MTI-t.

Szabó Szilvia közölte, a 31 éves férfi otthonában pénteken tartottak házkutatást, az épület padlásterében csaknem 1700 gramm kábítószergyanús növényi törmeléket, valamint a termesztéshez használt eszközöket foglaltak le.

A gyanúsított ellen kábítószer birtoklása bűntette miatt indult eljárás. A férfi kihallgatásán részletes beismerő vallomást tett, elmondta, saját fogyasztásra termesztett – tudatta a százados.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 31. 06:00, csütörtök | Belföld

Továbbra is változatlan feltételekkel érvényesíthető a négy vagy több gyermeket nevelő anyák kedvezménye

A négy vagy többgyermekes anyáknak 2020. január 1-je óta a kereső tevékenységből származó jövedelmük után nem kell szja-t fizetniük, ebben semmilyen változás nem történt.

2025. Július 30. 13:23, szerda | Belföld

Ma indul az új adategyeztetési kampány; a NAV ezúttal a hibás bevallásgyakoriságra figyelmeztet

A NAV ma értesíti azokat az adózókat, akik online számlaadat-szolgáltatásaik és pénztárgépadataik alapján 2025-ben átlépték az éves áfabevallásra vonatkozó értékhatárt, mégsem váltottak havi vagy negyedéves bevallásra.

2025. Július 30. 07:32, szerda | Belföld

Lázár János: minden HÉV-vonalat felújít a kormány

A kormány tervezi valamennyi HÉV-vonal felújítását, a munkálatokat pedig a szentendrei HÉV-vel kezdik, ahol sor kerül a teljes pálya, valamennyi állomás és az összes szerelvény rekonstrukciójára

2025. Július 29. 07:42, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a lehető legkorábbi időponttal kell számolni a jövő évi választások kapcsán

A lehető legkorábbi dátummal kell számolni a jövő évi parlamenti választásokra való felkészülés során - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke hétfőn a Harcosok órája címmel frissen indult online műsorban.