Városlista
2025. július 31, csütörtök - Oszkár

Hírek

2012. Április 23. 07:21, hétfő | Sport
Forrás: STOP / MTI

Női kézilabda: nyolcadszor lett kupagyőztes a Győr

Női kézilabda: nyolcadszor lett kupagyőztes a Győr

Sorozatban nyolcadszor lett Magyar Kupa-győztes a Győr női kézilabdacsapata, amely a vasárnapi döntőben 20 góllal verte a Békéscsabát.

A nemzetközileg is kiemelkedő gárda már a félidőben tucatnyi góllal vezetett, s többek között a 11-szer eredményes Jovanka Radicevic hathatós közreműködésével könnyedén nyert a viharsarkiak ellen.

Eredmény, Magyar Kupa, döntő:
Győri Audi ETO KC-Budapest Bank-Békéscsaba 42-22 (22-10), legjobb góllövők: Radicevic 11, Löke 7, illetve Tóth K. 5

A harmadik helyet a Vác szerezte meg, miután a vasárnapi, győri helyosztón a hajrában fordított és végül három góllal győzött a Siófok ellen.
Vác- Siófok-Galérius Fürdő 29-26 (12-15)

MTI / STOP

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 31. 07:45, csütörtök | Sport

Magyar Nagydíj - Jubileumi futam a megújult létesítményben

2025. Július 30. 07:34, szerda | Sport

Ír-magyar - Jövő pénteken indul a jegyértékesítés az első vb-selejtezőre

Jövő pénteken indul a jegyértékesítés a szeptember 6-i, dublini Írország-Magyarország labdarúgó világbajnoki selejtezőmérkőzésre.