Hírek
2012. Március 07. 07:21, szerda |
Sport
Forrás: Felix Promotion Kft.
Nagy csatában Babos-siker párosban

Megszerezte első győzelmét az irapuatói ITF-tornán Babos Tímea, aki párosban a portugál Maria Joao Köhler oldalán már negyeddöntős.
Győzelemmel kezdte meg szereplését az irapuatói 25 ezer dolláros ITF-versenyen Babos Tímea. A Felix Promotion sportmenedzser-irodával együttműködő magyar játékos egyelőre párosban lépett pályára, és a portugál Maria Joao Köhler oldalán 2:6, 6:2, 10:3-as győzelmet aratott a mexikói Nadia Abdala, Ana-Paula De La Pena egység ellen. Babosék a negyeddöntőben a holland Kiki Bertens, Richel Hogenkamp duóval mérkőzhetnek.
Timi egyesben a selejtezőből érkező Aranza Saluttal találkozik az első fordulóban.
Felix Promotion Kft.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 15. 07:53, hétfő | Sport
MOL Magyar Kupa - A másodosztályú Kecskemét kiejtette az Újpestet
A másodosztályban szereplő Kecskeméti TE hosszabbítás után 3-2-re nyert az Újpest FC ellen vasárnap a labdarúgó MOL Magyar Kupában, és a legjobb 32 közé jutott.
2025. Szeptember 15. 07:52, hétfő | Sport
Premier League - Szoboszlaiék az utolsó pillanatokban harcolták ki a győzelmet Burnleyben
A Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló, címvédő Liverpool a hajrában értékesített büntetővel nyert 1-0-ra a Burnley vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén.
2025. Szeptember 15. 07:49, hétfő | Sport
Atlétikai vb - Halász Bence döntőbe jutott kalapácsvetésben, mellbedobás döntött férfi maratonon
2025. Szeptember 10. 07:29, szerda | Sport
Magyar-portugál - Egygólos vereség Rossi születésnapján
A magyar labdarúgó-válogatott kedden 3-2-re kikapott Portugáliától a Puskás Arénában a világbajnoki selejtezősorozat második fordulójában, így a csoport harmadik helyére csúszott vissza.