Városlista
2025. október 30, csütörtök - Alfonz

Hírek

2012. Május 05. 07:01, szombat | Belföld
Forrás: OrientPress

Miért van szükségünk ebédszünetre?

Miért van szükségünk ebédszünetre?

Azért, mert bármennyire is elkötelezett valaki a munka mellett, ebéd nélkül nem fog tudni olyan jól dolgozni. Az amerikai dolgozók mintegy harmada mondja, hogy nem vagy csak nagyon ritkán tartanak ebédszünetet.

Egy nemrég készült tanulmány kimutatta, hogy azok, akik nem fordítanak időt az ebédre, romlik a hozzáállásuk és teljesítményük.

A tanulmány keretében megkérdezettek elismerték, hogyha nem esznek rendesen, ingerlékenyebbek, könnyen elvesztik az érzelmi kontrollt, csökken a koncentrációjuk és döntéseket is lassabban hoznak.

Ezzel szembe ha valaki megfelelően táplálkozik, nemcsak a munkahelyi teljesítményük, de a hangulatuk is javul - írja a Fox News.

OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld

Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása

2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást

Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.

2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld

Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország

Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját