Városlista
2026. május 8, péntek - Mihály

Hírek

2020. December 22. 19:08, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Menekülő embercsempészt fogtak el Algyőn

Menekülő embercsempészt fogtak el Algyőn

Elfogtak kedden Algyőn a rendőrök egy szerb embercsempészt, aki hétfőn menekült el egy intézkedő rendőr elől - tájékoztatta a Csongrád-Csanád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t.

Deák Sándor elmondta, a 44 éves szerb állampolgár hétfőn délután tíz határsértőt próbált meg felvenni kisteherautójába Deszknél, egy szolgálaton kívüli rendőr azonban tetten érte őt. A sofőr elmenekült a helyszínről.

A járőrök kedden, kora délután Algyő külterületén fogták el a férfit. Ellene embercsempészés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indul eljárás - közölte a főhadnagy.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld

Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója

Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.

2026. Május 08. 10:00, péntek | Belföld

Magyar Péter meghívta Magyarországra Giorgia Melonit

Magyar Péter Rómában találkozott Giorgia Meloni olasz kormányfővel, akit meghívott egy magyarországi látogatásra.

2026. Május 08. 07:09, péntek | Belföld

A kritikák miatt lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton

Lemondott igazságügyi miniszteri jelöltségéről Melléthei-Barna Márton, aki ezt Facebook-oldalán jelentette be csütörtökön.

2026. Május 08. 07:04, péntek | Belföld

Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is szennyezettek lehetnek

Zala vármegye több településére is szállíthattak osztrák kőbányákból származó azbesztszennyezett zúzalékot, amellyel utakat, bicikliutakat és parkolókat tölthettek fel