Hírek
2022. Január 05. 09:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti - Fotó: police.hu
Megöltek egy férfit Bajóton
Holtan találtak egy férfit a Komárom-Esztergom megyei Bajóton, az ügyben halált okozó testi sértés gyanúja miatt indítottak eljárást - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság kedden a rendőrség honlapján.
Hozzátartozói találtak rá egy 63 éves férfi holttestére Bajóton 2022. január 4-én kora délután. A helyszínre kiérkező orvosszakértő megállapította, hogy az áldozat halálát idegenkezűség okozta. Az Esztergomi Rendőrkapitányság és a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság egyenruhásai azonnal megkezdték az adatgyűjtést az elkövető azonosítása érdekében - közölte a rendőrség.
Mindössze hat órára volt szükségük ahhoz, hogy elfogják a férfi 37 éves élettársát, akit emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt hallgattak ki gyanúsítottként. A nő beismerő vallomást tett.
A rendőrök a gyanúsítottat őrizetbe vették, és kezdeményezték, hogy a Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség tegyen indítványt a letartóztatására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld
Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot
A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.
2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld
Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére
A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére
2026. Június 24. 08:10, szerda | Belföld
Hőség - Szinte az egész ország területén nagyon erős UV-B sugárzás várható szerdán
Szerdán a figyelmeztetési kritériumot meghaladó UV-B sugárzás várható szinte az ország egész területén - közölte az MTI-vel a HungaroMet Zrt. kedden.
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.
