Hírek
2015. Október 24. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Magasfeszültségű távvezetéket szakított le egy kombájn a szatmári Zsarolyánnál

Magasfeszültségű távvezetéket szakított le egy kombájn a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Zsarolyán határában pénteken
- közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel. A munkagép kezelője nem sérült meg, viszont két településen áramkimaradást okozott a baleset.
Az áramszünet Zsarolyán mellett Nagyszekerest érinti; várhatóan kétórás lesz az áramkimaradás a Fehérgyarmathoz közeli településeken. Az áramszolgáltató cég szakemberei már dolgoznak a megrongálódott távvezeték helyreállításán. A műszaki mentést a mátészalkai tűzoltók végzik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 15. 08:32, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a Von der Leyen és Zelenszkij páros nagyon komoly károkozásra készül
2025. Június 15. 08:31, vasárnap | Belföld
Gyopáros Alpár: megjelent a falusi templomok felújítását biztosító kormányhatározat
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen
Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között
Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.