Városlista
2026. március 23, hétfő - Emőke, Botond, Ottó, Kartal

Hírek

2023. Február 24. 14:00, péntek | Belföld

Lezuhant egy helikopter az M1-es autópályánál

Lezuhant egy helikopter az M1-es autópályánál

Egy kétszemélyes oktatógép zuhant le Pátynál tegnap este.

A 0-24 Autómentő facebook oldalán közzétett fotókon az látszik, hogy a gép a szántóföldre zuhant és az oldalára borult, később azonban sikerült elszállítani.

Az autómentők azt írták, hogy a balesetben senki nem sérült meg.

Címkék: baleset, helikoptere

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen

Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.

2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld

Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten

A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull

2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld

Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt

Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.