Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2012. Szeptember 09. 15:08, vasárnap | Kék hírek
Forrás: MTI

Közlekedési baleset Horvátországban, magyar halott

Közlekedési baleset Horvátországban, magyar halott

Meghalt egy 34 éves magyar állampolgárságú férfi, négy személy pedig könnyebb sérüléseket szenvedett szombaton este Horvátországban.

Meghalt egy 34 éves magyar állampolgárságú férfi, négy személy pedig könnyebb sérüléseket szenvedett szombaton este Horvátországban, egy Krk szigeti közlekedési balesetben, amelynek során felborult egy tartálykocsi és három személyautónak ütközött - jelentette a horvát közszolgálati televízió vasárnap.

A baleset szombaton este 21 óra 10 perc körül történt a Malinska és Krk közötti úton, Malinska Dubasnica területén.
Az első jelentések szerint a sziszeki (Sisak) rendszámú tartályautó sofőrje a kanyarban elvesztette a jármű feletti uralmát, a tartálykocsi felborult és eközben három személyautóval ütközött.
Közülük a magyar rendszámú autó 34 éves vezetője a helyszínen meghalt. A balesetben könnyebb sérüléseket szenvedett az autóban utazó nő, egy másik autó sofőrje és a vele utazó nő, illetve a teherautó vezetője is.
A tartálykocsi 13 ezer liter gázolajat szállított. A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek

Ötmillió forint értékű marihuána

Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.

2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek

Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett

Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.

2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek

Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden

A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.