Hírek
2018. Július 10. 14:21, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kigyulladt egy ház Bobán – Gázpalackok robbantak fel

Eloltották a tüzet a Vas megyei Bobán, ahol egy családi ház és melléképülete gyulladt ki, gázpalackok robbantak fel, egy ember pedig súlyos égési sérüléseket szenvedett
- közölte a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtóügyeletese kedd délután az MTI-vel. Egyed László tűzoltó alezredes tájékoztatása szerint a lángokat már eloltották, az utómunkálatok még tartanak.
Hozzátette: a melléképület, ahol több ezer gumiabroncsot tároltak, teljesen leégett, a lángok átterjedtek a családi házra is, amelynek a tetőszerkezete károsodott.
Korábbi közlését pontosítva elmondta, hogy a tűzben nem egy, hanem két gázpalack robbant fel, ennek során egy férfi súlyos égési sérüléseket szenvedett, mentőhelikopterrel vitték kórházba.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 13. 11:10, vasárnap | Belföld
NAV: közeleg a gépjárműadó befizetésének határideje
Közeleg az április 15-i határidő, az autósok több mint fele már befizette a gépjárműadót, a 3,3 millió érintett közül 1,7 millióan - közölte az MTI-vel vasárnap a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2025. Április 13. 10:38, vasárnap | Belföld
Bemutatták a MOHU új fesztiválautomatáját a budapesti Vivicittá futóversenyen
A MOHU bemutatta a vállalat új fesztiválautomatáját a budapesti Telekom Vivicittá futóversenyen - közölte a cég kommunikációjáért felelős ügynökség szombaton az MTI-vel.
2025. Április 12. 07:42, szombat | Belföld
Orbán Viktor miniszterelnök Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában
Orbán Viktor magyar miniszterelnök pénteken Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Április 11. 07:50, péntek | Belföld
Orbán Viktor: akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből!
Akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből! - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön, Facebook-oldalán.