Hírek
2011. Szeptember 03. 07:45, szombat |
Sport
Forrás: Nemzeti Sport Online
Kajak-kenu: Vajda Attila továbbra is világbajnoki formában

Az 1000 méteres elő- és középfutamokkal elkezdődött a londoni olimpia tesztversenye a Windsor melletti Eton Dorney evezős és kajak-kenu központban.
Vajda Attila középfutamából másodikként jutott be a fináléba, míg a Dombi, Kökény páros és Dombvári Bence a B-döntőben lesz érdekelt.
„Ezt a versenyt nem szabad a szegedi világbajnoksághoz hasonlítani, ez egy jóval kisebb szabású rendezvény, hiszen magán az olimpián is csak 250 sportoló fog rajthoz állni kajak-kenuban. A pálya körülbelül egy órára van London belvárosától, azt tudom róla mondani, hogy elég szeles. Ugyanott van a szállásunk, ahol majd az olimpia idején is lakni fogunk, a hotel nagyon jó, és csak 10 percre van kocsival a pályától, az étterem kínálatán kell majd még némi finomhangolást végeznünk. A legfontosabb feladatunk ezen a hétvégén, hogy feltérképezzük a helyi körülményeket" – mondta Storcz Botond.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 15. 07:53, hétfő | Sport
MOL Magyar Kupa - A másodosztályú Kecskemét kiejtette az Újpestet
A másodosztályban szereplő Kecskeméti TE hosszabbítás után 3-2-re nyert az Újpest FC ellen vasárnap a labdarúgó MOL Magyar Kupában, és a legjobb 32 közé jutott.
2025. Szeptember 15. 07:52, hétfő | Sport
Premier League - Szoboszlaiék az utolsó pillanatokban harcolták ki a győzelmet Burnleyben
A Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló, címvédő Liverpool a hajrában értékesített büntetővel nyert 1-0-ra a Burnley vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén.
2025. Szeptember 15. 07:49, hétfő | Sport
Atlétikai vb - Halász Bence döntőbe jutott kalapácsvetésben, mellbedobás döntött férfi maratonon
2025. Szeptember 10. 07:29, szerda | Sport
Magyar-portugál - Egygólos vereség Rossi születésnapján
A magyar labdarúgó-válogatott kedden 3-2-re kikapott Portugáliától a Puskás Arénában a világbajnoki selejtezősorozat második fordulójában, így a csoport harmadik helyére csúszott vissza.