Hírek
2019. Február 15. 17:02, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Jobban teljesítenek a szállodák, mint a válság előtt

Elérték, sőt meg is haladták a 2008-as válság előtti teljesítményt a magyar szállodák – mondta Flesch Tamás, a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetségének elnöke pénteken az M1 csatornán.
A Magyarországon töltött vendégéjszakák száma tavaly meghaladta a 30 milliót, és az adatokból az látszik, hogy mind jobban nő az ázsiai vendégek aránya.
A szervezet kedden azt közölte, hogy nemzetközi összehasonlításban is kiemelkedő évet zártak a hotelek tavaly: a kelet-közép-európai régióban (Ausztria, Csehország, Magyarország, Szlovákia és Lengyelország) a magyarországi szállodák Revpar mutatója (65,8 euró) a második legmagasabb volt Ausztria (79,2 euró) után és Csehország előtt (62,1 euró).
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 08. 07:51, kedd | Belföld
Szlovákia a száj- és körömfájás betegség miatt ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon
A haszonállatok egy részét sújtó száj- és körömfájás betegséggel összefüggésben Szlovákia keddtől ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon
2025. Április 08. 07:50, kedd | Belföld
Nagy István: nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen
Nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen - hangsúlyozta Nagy István agrárminiszter az állategészségügyi operatív törzs ülését követő sajtótájékoztatón hétfőn Mosonmagyaróv
2025. Április 07. 07:34, hétfő | Belföld
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok, majd visszatér a tavaszias idő
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok az ország egy részén, majd a hét második felében erősödik a nappali felmelegedés és a hét végén ismét 20 Celsius-fok közelében várhatók a maximumok.
2025. Április 07. 07:29, hétfő | Belföld
Időközi: Nagy arányú ellenzéki győzelem Mosonmagyaróváron
A szavazatok 78 százalékát szerezte meg a tavaly megválasztott polgármester által támogatott jelölt.