Hírek
2018. Június 11. 15:05, hétfő |
				Belföld				
Forrás: mti
				
				Járdán gázolt Orgoványban egy nő – Az egyik sérült elhunyt
 
				Elütött két, járdán sétáló embert hétfőn Orgoványban egy személyautó, a gyalogosok egyike a kórházban meghalt - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
	A közlemény szerint az autót vezető 43 éves nő személykocsijával ismeretlen okokból lesodródott az útról és a járdán elütött egy 20 és egy 60 éves helyi lakost.
	
	A balesetben az idősebb gyalogos vesztette életét, a fiatalabb férfi könnyű sérülést szenvedett, míg a jármű sofőrje súlyosan megsérült - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.
2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld
Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország
Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját
