Hírek
2016. December 14. 05:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Hó, eső, ónos eső is várható

Nyugaton eső, keleten havazás várható szerdán, hét megyére és a fővárosra az ónos eső veszélye miatt adott ki figyelmeztetést a meteorológiai szolgálat.
Az MTI-hez kedden eljuttatott veszélyjelzésükben azt írták: szerdán a hajnali, reggeli órákban északnyugat felől csapadékzóna érkezik, amely napközben délkelet felé halad. Délnyugatra eső, keletre-északkeletre inkább hó valószínű, de jelentős mennyiség nem várható.
A fővárosra, Pest, Bács-Kiskun, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom és Tolna megyére az ónos eső veszélye miatt adott ki elsőfokú figyelmeztetést szerdára a meteorológiai szolgálat.
Az előrejelzés szerint szerdán a legalacsonyabb hőmérséklet többnyire mínusz 8 és mínusz 2 Celsius-fok között alakul, de keleten, főként a Nyírségben mínusz 10 fok alá is hűlhet a levegő. A legmagasabb nappali hőmérséklet mínusz 2 és plusz 3 fok között valószínű.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 15. 08:32, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a Von der Leyen és Zelenszkij páros nagyon komoly károkozásra készül
2025. Június 15. 08:31, vasárnap | Belföld
Gyopáros Alpár: megjelent a falusi templomok felújítását biztosító kormányhatározat
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen
Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között
Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.