Hírek
2013. Július 16. 12:36, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Hármas karambol történt az M0-s autóút péceli lehajtójánál, teljes útzár
Három jármű ütközött össze az M0-s autót M5-ös autópálya felé vezető oldalán az 52-es kilométernél kedden, az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság (PMRFK) az MTI-vel.
A PMRFK tájékoztatása szerint balesetben egy ember megsérült. Az úton műszaki ok miatt állt meg egy litván kamion, melynek eddig ismeretlen okból nekiütközött egy szlovák teherautó, majd egy kisteherautó is. Az érintett útszakaszt a helyszínelés és a műszaki mentés idejére teljes szélességében lezárták, az autósok a fővároson keresztül kerülhetnek - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen
Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld
Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten
A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull
2026. Március 22. 16:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a lengyel kormányfőnek is el kellene jönnie Budapestre még április 12. előtt
2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt
Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.
