Hírek
2022. November 20. 12:57, vasárnap |
Belföld
Forrás: Police.hu
Ha nem látsz rendőrt, még nem jelenti azt, hogy nem figyel a hatóság
Drónnal másfél óra alatt 11 szabálysértőt kapcsoltak le Várpalotán.
Az elmúlt hetekben rendszeresen tartottak fokozott közúti ellenőrzéseket megyeszerte, így Várpalota illetékességi területén is. Egy ilyen akció alkalmával - a napokban - másfél óra alatt 11 járművezetőt szűrtek ki az egyenruhások különféle szabályszegések miatt. A sofőrök közül heten helyszíni bírságot kaptak „STOP” jelzőtábla figyelmen kívül hagyása miatt, hárman figyelmeztetésben részesültek egyéb szabályszegésért, illetve egy emberrel szemben közigazgatási bírságot szabtak ki a rendőrök biztonsági öv használatának elmulasztásáért.
A szabálytalankodókat a légtérből drónnal figyelték, majd ezt követően a járőrök biztonságos helyen megállították őket.
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság felhívja a járművezetők figyelmét, hogy minden esetben tartsák be a közlekedési szabályokat! A közlekedők hasonló ellenőrzésekre az elkövetkező időszakban is számíthatnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 22. 16:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a lengyel kormányfőnek is el kellene jönnie Budapestre még április 12. előtt
2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt
Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.
2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor
Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.
