Hírek
2016. Június 13. 07:49, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Felborult egy szarvasmarhákat szállító kamion a 86-os főúton
Felborult egy szarvasmarhákat szállító kamion a 86-os főúton, a helyszínelés és a műszaki mentés idejére a főutat teljes szélességében lezárták - közölte honlapján a katasztrófavédelem hétfő hajnalban.
A tájékoztatás szerint a negyven tonna össztömegű kamion hétfőre virradó éjjel Vas megyében, a 86-os főút Egyházasrádóc és Körmend közötti szakaszán, Egyházasrádóc közelében borult fel.
A baleset során a kamion rakterének ajtaja nem nyílt ki, így egyetlen állat sem szabadult el, a vezetőfülkében utazó két embert azonban a mentők kórházba szállítják.
A tűzoltók kamionmentő segítségével fogják kerekeire állítani a járművet, és állatorvost is hívtak a helyszínre.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.
2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld
Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország
Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját
