Hírek
2019. Június 28. 07:21, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Feladta magát a győri benzinkútrablással gyanúsított férfi
Feladta magát a rendőrségen az a férfi, aki a gyanú szerint csütörtök délelőtt kirabolt egy benzinkutat Győrben - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön késő délután a honlapján.
Mint írták, egy férfi délelőtt háromnegyed 10-kor bement egy győri benzinkútra, az alkalmazottól a bevételt követelte, majd a pénzt magához véve elmenekült a helyszínről.
A rendőrség harminc percen belül azonosította a gyanúsítottat, és elfogatóparancsot adott ki M. Marko ellen.
Később azt közölték, hogy délután a férfi bement a megyei főkapitányságra, és feladta magát. A kihallgatása folyamatban van - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 09. 08:12, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Személyes kedvencem a Vadhajtások
Dopemannél járt a leköszönő miniszterelnök.
2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.
2026. Május 08. 10:00, péntek | Belföld
Magyar Péter meghívta Magyarországra Giorgia Melonit
Magyar Péter Rómában találkozott Giorgia Meloni olasz kormányfővel, akit meghívott egy magyarországi látogatásra.
2026. Május 08. 07:09, péntek | Belföld
A kritikák miatt lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
Lemondott igazságügyi miniszteri jelöltségéről Melléthei-Barna Márton, aki ezt Facebook-oldalán jelentette be csütörtökön.
