Városlista
2026. május 9, szombat - Gergely

Hírek

2012. Január 27. 07:42, péntek | Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI

Fegyverrel rabolták ki a postát

Fegyverrel rabolták ki a postát

Kirabolták a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Jánd község postahivatalát csütörtökön – közölte a rendőrség.

A Vásárosnaményhoz közeli település postájára dél körül ment be egy még ismeretlen ember, és a két alkalmazottat fegyvernek látszó tárggyal a készpénz átadására kényszerítette – mondta Hajas Zoltán, a szabolcsi főkapitányság helyettes sajtószóvivője.

Az őrnagy hozzátette: a rablás során sérülés nem történt; a kár összegét egyelőre nem tudja közölni a rendőrség. Az ügyben fegyveresen elkövetett rablás miatt a megyei főkapitányság bűnügyi osztálya és a Vásárosnaményi Rendőrkapitányság munkatársai nyomoznak, nagy erők bevonásával keresik az elkövetőt.

Címkék: posta, rablás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 08. 11:00, péntek | Kék hírek

24.hu: iratokat foglalt le az ügyészség az MNB-üggyel összefüggésben az Állami Számvevőszéknél

Házkutatást tartottak és iratokat foglaltak le az ügyészség nyomozói az Állami Számvevőszék (ÁSZ) épületében a Magyar Nemzeti Bankot (MNB) érintő eljárással összefüggésben csütörtökön

2026. Május 03. 14:00, vasárnap | Kék hírek

Letartóztatták a 24.hu főszerkesztőjét megtámadó férfit

2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Kék hírek

Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót

Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót, aki már meg is kezdte börtönbüntetését - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) szerdán a police.hu oldalon.

2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek

Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét

Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.