Hírek
2020. Május 15. 06:17, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Drogdíler családot vettek őrizetbe Derecskén - VIDEÓ
Új pszichoaktív anyaggal kereskedő négytagú családot vettek őrizetbe a rendőrök Derecskén - közölte a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság sajtószolgálata az MTI-vel csütörtökön.
A tiltott szereket áruló 42 éves férfit és feleségét, illetve a lányukat és élettársát az otthonukban fogták el. A házkutatás során csaknem hárommillió forint készpénzt, több csomag kábítószergyanús anyagot, valamint az ezek kiméréséhez és porciózásához szükséges eszközöket, továbbá két gáz- és riasztópisztolyt is lefoglaltak.
A rendőrök a két férfit és a két nőt bűnügyi őrizetbe vették, majd indítványozták a letartóztatásukat. A gyanúsítottakkal szemben új pszichoaktív anyaggal visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indítottak nyomozást - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 18. 07:14, szerda | Belföld
Parajd - Az SZTE mérései szerint határérték alatti volt a Maros és a Tisza sókoncentrációja a hétvégén
A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) szakembereinek mérései szerint a hazai határérték alatti volt a víz sókoncentrációja a Maros magyarországi és a Tisza szegedi szakaszán a hétvégén
2025. Június 18. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs műveletére került sor
Az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs művelete került biztonságos szakaszba, a kormány 87 magyar és egy amerikai állampolgárt szállított haza a Közel-Keletről
2025. Június 18. 07:05, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a tét Magyarország energiaellátása
Tegnap elindult egy fontos csata Brüsszelben. A tét Magyarország energiaellátása - írta Orbán Viktor miniszterelnök keddi Facebook-bejegyzésében.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.