Hírek
2021. Augusztus 08. 12:30, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Balesetben meghalt egy motoros Sárospataknál

Személyautóval ütközött és meghalt egy motoros a 37-es úton Sárospataknál vasárnap délelőtt - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Azt írták: a baleset vasárnap délelőtt fél tíz körül történt, és a motoros a helyszínen életét vesztette. Az elsődleges információk szerint a személyautóban is ketten megsérültek - tették hozzá.
A rendőrség tájékoztatása szerint a helyszíni szemle és a műszaki mentés idejére az útszakaszt lezárták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 15. 08:32, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a Von der Leyen és Zelenszkij páros nagyon komoly károkozásra készül
2025. Június 15. 08:31, vasárnap | Belföld
Gyopáros Alpár: megjelent a falusi templomok felújítását biztosító kormányhatározat
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen
Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között
Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.